Zorganizuj Bajkowe Urodziny w Bogatyni !!!

Wraz z naszym partnerem Domem Kultury w Bogatyni przygotowaliśmy dla Państwa wspólną ofertę na organizację urodzin.

W cenie zapewniamy Państwu lokal, przeprowadzenie profesjonalnych tematycznych animacji urodzinowych prowadzonych przez naszych dwóch animatorów oraz zaproszenia urodzinowe dla gości. 

 

W ofercie :

1. W Krainie Lodu Z Królową I Olafem.
 
Program skierowany do wszystkich małych fanów bajki „Kraina lodu”. Mnóstwo zabaw i animacji z Królową Lodu oraz bałwankiem Olafem. Podczas zabawy dzieci będą mieli okazję stworzyć własnego Olafa czy poczuć jak Elsa,Anna i Kristof! Oprócz zabaw wg specjalnie opracowanego scenariusza rodem z Krainy Lodu dzieci zostaną pomalowane w tej samej tematyce
 
2. Zabawa Z Szalonymi Ptaszorami
 
Program skierowany do fanów popularnej serii Angry Birds. Dzieci będą miały okazję rozwalać gniazda innych ptaszorów, zagrać w „dwa ognie” przy pomocy wściekłych bohaterów, czy uwolnić na czas uwięzione Angry Birds’y!
 
3. Plac Budowy Z Bobem Budowniczym
 
Program prowadzony jest przez naszego Boba budowniczego który udostępnia ponad 300 mega klocków z których wybudują mega konstrukcję. Podczas imprezy wybudujemy mega dom, wieżę oraz inne mega konstrukcje, uczestnicy otrzymują certyfikat inżyniera budowniczego wystawionego przez naszego Boba.
 
4. W Poszukiwaniu Pirackiego Skarbu
 
Animatorzy przebrani za piratów, przeniosą się w magiczny świat zabaw i z dziećmi przeżyją niepowtarzalną przygodę. Dzieci wybiorą się na wyspę skarbów, do której doprowadzą ich fantastyczne, specjalnie na tę okazję przygotowane animacje. Wybrane zabawy kończyć będą się przygotowaniem pirackiej mikstury, która wskaże drogę do szukania skarbu. Każdy uczestnik zostanie pasowany na pirata, a ochotnicy dostaną piracką opaskę na oko.
 
5. W Indiańskiej Wiosce
 
Program skierowany zarówno do dziewczynek, jak i chłopców. Podczas zabawy goście przekonają się jak wygląda dzień spędzony w indiańskiej wiosce. Wszyscy goście zaproszeni zostaną do nauki plemiennego tańca, po którym Wódz przystąpi do malowania twarzy w indiańskie wzory. Każdy mały Indianin będzie miał okazję wykonać magiczny amulet. Dzieci czeka wiele fantastycznych przygód i niezapomnianych wrażeń.
 
6. Trening Komandosów
 
Program skierowany w głównej mierze do odważnych chłopców i dziewczynek. Podczas zabawy dzieci poczują się jak prawdziwi komandosi trenowani przez wojskowych sierżantów. W programie prowadzonym przez animatorów przebranych w stroje żołnierskie proponujemy masę atrakcyjnych zabaw i konkursów w tematyce wojskowej, takich jak: rozbrajanie bomby, rzut granatem do celu, czołganie się między przeszkodami, malowanie twarzy w wojskowe wzory.
 
7. Mały Top Szef
 
Program przygotowany dla małych kucharzy wraz z uczestnikami zrobimy kucharskie czapki. Podczas animacji zespołowe konkursy na obranie ziemniaków, cebuli, krojenie banana na czas.
 
8. Urodzinowa Fotobudka
 
Fotobudka to rewelacyjny i cieszący się coraz większą popularnością pomysł na urozmaicenie przyjęcia urodzinowego. Możliwość zrobienia sobie nieograniczonej ilości zabawnych zdjęć, które natychmiast zostaną wywołane – ucieszy wszystkich, niezależnie od wieku solenizanta oraz liczby jego gości (choć oczywiście im więcej, tym lepiej!).

Rezerwacja terminu oraz więcej informacji :

tel : 506-807-441

e-mail : biuro@grupagb.pl