Kreatywne warsztaty dla dzieci

war1Organizując specjalne programy animacyjne dla dzieci skupiliśmy się nie tylko na aspekcie zabawy, ale i edukacji. W naszym programie znajdą Państwo czas na rozrywkę i czas na naukę, która w połączeniu z zabawą nie staje się nudna. Ponieważ dzieci są bardzo wymagającym „klientem”, staraliśmy się urozmaicić nasz program tak by każdy znalazł coś dla siebie.

W ramach programu, oferujemy Państwu:

Warsztaty Eco

podczas których dzieci zapoznają się z podstawowymi zagadnieniami z dziedziny ekologi i planety ziemi. Dowiadują się jak wykonać eko zabawkę.Dodatkowo przygotowaliśmy duże kartonowe figury, które dzieci ozdabiają.

Laboratorium małego odkrywcy

w ramach warsztatu oferujemy bezpieczne doświadczenia z zakresu chemii, fizyki. Dzieci będą miały okazje wyhodowania własnego kryształu,stworzenia własnych perfum.

wp1Kącik złotego jubilerka

to nic innego jak możliwość pobudzenia dziecięcej kreatywności. Każde dziecko będzie mogło zrobić własnoręcznie biżuterię, breloczki, które będą świetnym prezentem dla bliskiej osoby.

Malowanie przyprawami

Podczas warsztatów dzieci stworzą swoje prace za pomocą przypraw. Szczypta wyobraźni, kolorowe przyprawy i już można podziwiać pachnące obrazki.

Zostań reporterem

ramach warsztatów dziennikarskich oferujemy możliwość wcielenia się w pracę reportera i publikacji w naszej gazetce. Pamiątkowe wydanie otrzymuje każde dziecko na koniec warsztatów.

702772_926554377451421_2093142194_nWarsztaty plastyczne

podczas których dzieci zapoznają się z różnymi technikami plastycznymi. Nie tylko malujemy, wycinamy i ozdabiamy, głównie tworzymy małe dzieła sztuki.

Warsztaty wiosenne

Wiosenne warsztaty plastyczne to interesujące zajęcia dla dzieci w każdym wieku. Podczas warsztatów ozdabiane szklanych wazonów według własnego pomysłu oraz własnoręcznie wykonane latawce z papieru i wiosennych ozdób.

Warsztaty jesienne

Zwierzęta z liści – prace zainspirowane kształtem, fakturą i kolorem jesiennych liści, warsztaty dyniowe – twórcze strojenie dyń przy pomocy różnych materiałów: kolorowy papier, cekiny, krepina, piórka, farby i inne.

Warsztaty Wielkanocne

Do wyboru: kolorowe koszyczki wielkanocne z pisankami – warsztaty zdobienia styropianowych jajek cekinami, koralikami, fizeliną, wstążkami, naklejkami, ozdoby wielkanocne – pisanki oraz świąteczne kartki ozdobione metodą scrapbooking.

Warsztaty Bożonarodzeniowe

Warsztaty na których dzieci własnoręcznie wykonają świąteczne ozdoby z różnych materiałów. Do wyboru: Skarpeta Św.Mikołaja, Skarbonki Pingwiny, Świąteczne Pierniki, Ozdoby Choinkowe – bombki styropianowe ozdobione metodą decoupage.

Tęczowe nutki

to warsztaty dotyczące muzyki, tańca. Tutaj znajdą Państwo karaoke, zabawy taneczno- ruchowe.

Kącik kosmetyczny

11796387_1476852155941687_4891081503777030190_n

tutaj każda piękność zmienia się w małą miss( fryzurę oraz makijaż wykonujemy za zgodą rodziców). W ramach warsztatu oferujemy profesjonalną sesję fotograficzną.

Gustaw podróżuje

są to warsztaty geograficzne w ramach których zapoznajemy dzieci z różnymi kulturami, językami i historią danych państwa. Z każdego państwa wybieramy cechy charakterystyczne. Godzina warsztatów dotyczy jednego państwa oraz nauki podstawowych zwrotów.

Jak wyciągnąć królika z kapelusza

to cykl magicznych warsztatów dla najmłodszych. Każde z dzieci otrzymuje magiczny zestaw, który uczy podstawowych zasad iluzji.

Zamówienia indywidualne

Realizujemy zamówienia indywidualne na warsztaty według własnego pomysłu.

Warsztaty GRAFFITI

Celem proponowanych zajęć jest przede wszystkim rozwój u dzieci i młodzieży zdolności twórczych, zwiększenie poczucia własnej wartości, wyćwiczenie umiejętności współpracy w grupie oraz poznanie różnych metod i środków wyrażania uczuć i emocji. Tego typu zajęcia pozwalają na uatrakcyjnienie dzieciom wolnego czasu oraz jest alternatywą do dotychczasowych sposobów jego spędzania.
Oprócz funkcji rozwijającej zainteresowania zajęcia graffiti pełnią także rolę terapeutyczną, profilaktyczną oraz wychowawczo-edukacyjną.
Zajęcia obejmują naukę rysowania, komponowania kształtów liter, zastosowanie kolorystyki, ale także uczą współpracy w grupie, pozawerbalnego komunikowania się, wyrażania emocji w dopuszczalny społecznie sposób, kreatywności, twórczego myślenia, empatii, wiary we własne możliwości, a tym samym wzrostu poczucia własnej wartości.
Dostarczają także nowych alternatywnych form aktywności, a poprzez przekazywane w trakcie zajęć treści spełniają rolę wychowawczo-edukacyjną zwracając uwagę na właściwe wzorce funkcjonowania w społeczeństwie.

Jesteśmy w stanie przygotować każdą imprezę tematyczną, jaką sobie Państwo zażyczą.

Jesteśmy bardzo elastyczni i możemy opracować scenariusz na specjalne Państwa życzenie.

  • Zapraszamy do współpracy.
  • Kontakt : tel: 506-807-441 e-mail: biuro@grupagb.pl