Imprezy tematyczne dla dzieci,

Sprawdź naszą ofertę

Zorganizujemy dla Twojego dziecka wymarzone urodziny

Oferta urodzinowa
img5

Mikołaj odwiedzi Twoją firmę, przybędzie do miejsca gdzie odbywa się świąteczna impreza, profesjonalnie rozda prezenty. Odwiedzi też Twoich stałych klientów, rozda ulotki. A jeżeli nie masz czasu to Mikołaj kompleksowo zorganizuje dla Ciebie niezapomniany świąteczny wieczór, który będzie żył w pamięci pracowników przez cały rok.

Mikołaj rozdaje prezenty 150 zł / 1 godzina
Mikołaj rozdaje prezenty w dniach 24-26.XII – 400 zł / 1 godzina

Mikołaj parkuje swoje renifery i niespodziewanie staje w drzwiach z workiem pełnym prezentów. Rozdaje upominki, fotografuje się z wszystkimi, składa życzenia Wesołych Świąt i odchodzi w zimową, śnieżną noc…

Fotobudka ze Świętym Mikołajem          HIT !!!
Nasze Elfy przygotowały ofertę specjalną która gwarantuje że każdy z uczestników zrobi sobie szalone i pamiątkowe zdjęcie w naszej fotobudce. Dla uczestników Elfy przygotowały masę świątecznych rekwizytów.

Biuro Św. Mikołaja
Biuro Świętego Mikołaja to miejsce specjalnie zaaranżowane tak, aby Mikołaj mógł spotykać się z dziećmi i ich rodzicami. Choinka, kominek i regały z książkami budują atmosferę tego pokoju.

Święta w Krainie Lodu      
Program animacyjny prowadzony przez Elzę oraz Olafa bohaterowie bajki zabiorą uczestników w świat Krainy Lodu w celu odnalezienia Św. Mikołaja. Elza użyje swoją mocy żeby podczas imprezy zaczął padać śnieg a Olaf porwie młodych uczestników do zabaw taneczno ruchowych.

Święta z Madagaskarem
Program animacyjny podczas którego wystąpi nie tylko Św Mikołaj ze Śnieżynką ale również w świątecznym nastroju Król Julian, Lew Alex, Pingwin Kowalski specjalni goście zaproszą do zabaw taneczno ruchowych oraz przeprowadza masę konkursów i quizów.

Akademia Św.Mikołaja
Akademia Św.Mikołaja to doskonałe miejsce, aby pozostawić dziecko pod opieką wykwalifikowanych wychowawców i udać się na świąteczne zakupy. Tutaj można również wspólnie z dzieckiem wziąć udział w świątecznym warsztacie i dobrze się bawić.Nasz Mikołaj oraz jego pomocnicy pracują na co dzień z dziećmi i młodzieżą. W czasie naszego spotkania zorganizują wspaniałe gry i konkursy dla wszystkich uczestników niezależnie od wieku.

Akademia plastyczna Św.Mikołaja
Św. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami zaproszą do zabawy najmłodszych do warsztatowni Mikołaja gdzie będziemy tworzyć ozdoby świąteczne, kartki z życzeniami, prezenty dla najbliższych.

 

Mikołaj odwiedza twoich klientów 150 zł /h + 100 zł następna rozpoczęta godzina
Mikołaj niespodziewanie pojawia się w firmie twoich stałych klientów lub kontrahentów. Składa życzenia świąteczne, rozdaje upominki i podkreśla potrzebę dalszej owocnej współpracy.

Mikołaj organizuje świąteczny wieczór
Nie zaplanowałeś jeszcze świątecznego wieczoru ? Pozwól Nam to zrobić. Kompleksowo i profesjonalnie zaplanujemy Twoją świąteczną imprezę. Wybierzemy miejsce, załatwimy dekoracje i muzykę, zorganizujemy prezenty i upominki. Zaprosimy Mikołaja oraz Śnieżynkę.

Świąteczne karaoke
Znakomita zabawa, w której każdy będzie mógł pochwalić się swoim głosem. W repertuarze znajdują się piękne polskie tradycyjne kolędy oraz piosenki o tematyce świątecznej (zarówno polskie jak i zagraniczne). Zapewniamy kompleksową organizację imprezy.

 

Warunki przyjęcia rezerwacji terminu:
Warunkiem przyjęcia rezerwacji terminu jest przedpłata w wysokości ustalonej indywidualnie podczas rezerwacji terminu.
Przedpłatę proszę dokonać na nasze konto firmowe
Idea Bank 63 1950 0001 2006 0006 5398 0001 w tytule wpisując nr umowy oraz datę i godzinę wizyty naszego Świętego.


Animacje mikołajkowe organizuje GrupaGB dzięki temu masz pewność że :

– mamy najlepsze stroje oraz ceny
– gwarantujemy wygodny proces zamawiania wizyty
– 100% pewność że nasz mikołaj dociera do wszystkich dzieci nawet do tych niegrzecznych 🙂
– nasi Mikołajowie przechodzą profesjonalne szkolenia
– w Wigilię pracują tylko sprawdzeni mikołajowie
– nasi Mikołajowie są regularnie oceniani przez klientów