Imprezy tematyczne dla dzieci,

Sprawdź naszą ofertę

Zorganizujemy dla Twojego dziecka wymarzone urodziny

Oferta urodzinowa
img5

Oryginalne, mikołajowe imprezy to nasza specjalność. Wraz ze śnieżynkami dołożymy wszelkich starań by każda impreza była niezapomniana. Nasi Mikołajowie odwiedzą firmy, szkoły i osoby prywatne. Uczestniczą chętnie w akcjach promocyjnych i imprezach charytatywnych. Jesteśmy kreatywni i elastyczni dlatego też realizujemy najbardziej nietypowe zlecenia.

Mikołaj organizuje świąteczny wieczór
Nie zaplanowałeś jeszcze świątecznego wieczoru ? Pozwól Nam to zrobić. Kompleksowo i profesjonalnie zaplanujemy Twoją świąteczną imprezę. Wybierzemy miejsce, załatwimy dekoracje i muzykę, zorganizujemy prezenty i upominki. Zaprosimy Mikołaja oraz Śnieżynkę.

Biuro Św. Mikołaja
Biuro Świętego Mikołaja to miejsce specjalnie zaaranżowane tak, aby Mikołaj mógł spotykać się z dziećmi i ich rodzicami. Choinka, kominek i regały z książkami budują atmosferę tego pokoju.

Akademia Św.Mikołaja
Akademia Św.Mikołaja to doskonałe miejsce, aby pozostawić dziecko pod opieką wykwalifikowanych wychowawców i udać się na świąteczne zakupy. Tutaj można również wspólnie z dzieckiem wziąć udział w świątecznym warsztacie i dobrze się bawić.Nasz Mikołaj oraz jego pomocnicy pracują na co dzień z dziećmi i młodzieżą. W czasie naszego spotkania zorganizują wspaniałe gry i konkursy dla wszystkich uczestników niezależnie od wieku.

Świąteczne karaoke
Znakomita zabawa, w której każdy będzie mógł pochwalić się swoim głosem. W repertuarze znajdują się piękne polskie tradycyjne kolędy oraz piosenki o tematyce świątecznej (zarówno polskie jak i zagraniczne). Zapewniamy kompleksową organizację imprezy.

Warunki przyjęcia rezerwacji terminu:
Warunkiem przyjęcia rezerwacji terminu jest przedpłata w wysokości 50 % wartości usługi. Pozostałą część należy przekazać Mikołajowi po zakończonej wizycie lub
dla Państwa wygody istnieje możliwość dokonania opłaty w pełnej wysokości.
Przedpłatę proszę dokonać na nasze konto firmowe
Alior Bank 29 2490 0005 0000 4530 7416 8476 w tytule wpisując numer umowy oraz datę i godzinę wizyty naszego Świętego.


Animacje mikołajkowe organizuje GrupaGB.pl dzięki temu masz pewność że :

– mamy najlepsze stroje oraz ceny
– gwarantujemy wygodny proces zamawiania wizyty
– 100% pewność że nasz mikołaj dociera do wszystkich dzieci nawet do tych niegrzecznych 🙂
– nasi Mikołajowie przechodzą profesjonalne szkolenia
– w Wigilię pracują tylko sprawdzeni mikołajowie
– nasi Mikołajowie są regularnie oceniani przez klientów