Oferta wizyty Św. Mikołaja w twojej firmie – Jelenia Góra i okolice, Legnica, Wrocław, Lubin, Gdańsk, Trójmiasto

Oferta wizyty Św. Mikołaja w twojej firmie – Jelenia Góra i okolice, Legnica, Wrocław, Lubin, Gdańsk, Trójmiasto

img5

Zaproś Św. Mikołaja do Swojej Firmy – Organizacja Imprez Mikołajkowych

Zorganizujemy fantastyczne animacje i kreatywne zabawy w świątecznym klimacie. Śnieżynki zaangażują dzieci do zabaw a Święty Mikołaj nagrodzi grzeczne dzieci prezentami. Nasze Elfy zaproszą na pamiątkowe zdjęcia ze Św. Mikołajem w naszej magicznej Fotobudce. Mikołaj odwiedzi Twoją firmę, przybędzie do miejsca gdzie odbywa się świąteczna impreza, i rozda prezenty Twoim grzecznym gościom. Odwiedzi też Twoich stałych klientów, rozda ulotki. A jeżeli nie masz czasu to Mikołaj kompleksowo zorganizuje dla Ciebie niezapomniany świąteczny wieczór, który będzie żył w pamięci pracowników przez cały rok.

Mikołaj rozdaje prezenty 150 zł / 1 godzina
Mikołaj rozdaje prezenty w dniach 24-26.XII – 300 zł / 1 godzina

Mikołaj parkuje swoje renifery i niespodziewanie staje w drzwiach z workiem pełnym prezentów. Rozdaje upominki, fotografuje się z wszystkimi, składa życzenia Wesołych Świąt i odchodzi w zimową, śnieżną noc…

Fotobudka ze Świętym Mikołajem          HIT !!!
Nasze Elfy przygotowały ofertę specjalną która gwarantuje że każdy z uczestników zrobi sobie szalone i pamiątkowe zdjęcie w naszej bajkowej fotobudce. Dla uczestników Elfy przygotowały masę świątecznych rekwizytów.

Biuro Św. Mikołaja
Biuro Świętego Mikołaja to miejsce specjalnie zaaranżowane tak, aby Mikołaj mógł spotykać się z dziećmi i ich rodzicami. Choinka, kominek i regały z książkami budują atmosferę tego pokoju.

Święta w Krainie Lodu      
Program animacyjny prowadzony przez Elzę oraz Olafa bohaterowie bajki zabiorą uczestników w świat Krainy Lodu w celu odnalezienia Św. Mikołaja. Elza użyje swoją mocy żeby podczas imprezy zaczął padać śnieg a Olaf porwie młodych uczestników do zabaw taneczno ruchowych.

Święta z Madagaskarem
Program animacyjny podczas którego wystąpi nie tylko Św Mikołaj ze Śnieżynką ale również w świątecznym nastroju Król Julian, Lew Alex, Pingwin Kowalski specjalni goście zaproszą do zabaw taneczno ruchowych oraz przeprowadza masę konkursów i quizów.

Akademia Św.Mikołaja
Akademia Św.Mikołaja to doskonałe miejsce, aby pozostawić dziecko pod opieką wykwalifikowanych wychowawców i udać się na świąteczne zakupy. Tutaj można również wspólnie z dzieckiem wziąć udział w świątecznym warsztacie i dobrze się bawić.Nasz Mikołaj oraz jego pomocnicy pracują na co dzień z dziećmi i młodzieżą. W czasie naszego spotkania zorganizują wspaniałe gry i konkursy dla wszystkich uczestników niezależnie od wieku.

Akademia plastyczna Św.Mikołaja
Św. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami zaproszą do zabawy najmłodszych do warsztatowni Mikołaja gdzie będziemy tworzyć ozdoby świąteczne, kartki z życzeniami, prezenty dla najbliższych.

 

Mikołaj odwiedza twoich klientów 150 zł /h + 100 zł następna rozpoczęta godzina
Mikołaj niespodziewanie pojawia się w firmie twoich stałych klientów lub kontrahentów. Składa życzenia świąteczne, rozdaje upominki i podkreśla potrzebę dalszej owocnej współpracy.

Mikołaj organizuje świąteczny wieczór
Nie zaplanowałeś jeszcze świątecznego wieczoru ? Pozwól Nam to zrobić. Kompleksowo i profesjonalnie zaplanujemy Twoją świąteczną imprezę. Wybierzemy miejsce, załatwimy dekoracje i muzykę, zorganizujemy prezenty i upominki. Zaprosimy Mikołaja oraz Śnieżynkę.

Świąteczne karaoke
Znakomita zabawa, w której każdy będzie mógł pochwalić się swoim głosem. W repertuarze znajdują się piękne polskie tradycyjne kolędy oraz piosenki o tematyce świątecznej (zarówno polskie jak i zagraniczne). Zapewniamy kompleksową organizację imprezy.

 

Warunki przyjęcia rezerwacji terminu:
Warunkiem przyjęcia rezerwacji terminu jest przedpłata w wysokości ustalonej indywidualnie podczas rezerwacji terminu.
Przedpłatę proszę dokonać na nasze konto firmowe
Idea Bank 63 1950 0001 2006 0006 5398 0001 w tytule wpisując nr umowy oraz datę i godzinę wizyty naszego Świętego.


Animacje mikołajkowe organizuje GrupaGB dzięki temu masz pewność że :

– mamy profesjonalne stroje
– gwarantujemy wygodny proces zamawiania wizyty
– 100% pewność że nasz mikołaj dociera do wszystkich dzieci nawet do tych niegrzecznych :)
– nasi Mikołajowie przechodzą profesjonalne szkolenia
– w Wigilię pracują tylko sprawdzeni mikołajowie
– nasi Mikołajowie są regularnie oceniani przez klientów