Mikołajowe imprezy firmowe

Organizacja Mikołajkowych Imprez dla Dzieci oraz Dorosłych Wrocław, Jelenia Góra, Gdańsk

Mikołaj Organizuje Świąteczny Wieczór

Nie zaplanowałeś jeszcze świątecznego wieczoru ? Pozwól Nam to zrobić. Kompleksowo i profesjonalnie zaplanujemy Twoją świąteczną imprezę. Wybierzemy miejsce, załatwimy dekoracje i muzykę, zorganizujemy prezenty i upominki. Zaprosimy Mikołaja oraz Śnieżynkę.
Fotobudka ze Świętym Mikołajem HIT !!!
Nasze Elfy przygotowały ofertę specjalną która gwarantuje że każdy z uczestników zrobi sobie szalone i pamiątkowe zdjęcie w naszej fotobudce. Dla uczestników Elfy przygotowały masę świątecznych rekwizytów.
Biuro Św. Mikołaja
Biuro Świętego Mikołaja to miejsce specjalnie zaaranżowane tak, aby Mikołaj mógł spotykać się z dziećmi i ich rodzicami. Choinka, kominek i regały z książkami budują atmosferę tego pokoju.
Święta w Krainie Lodu
Program animacyjny prowadzony przez Elzę oraz Olafa bohaterowie bajki zabiorą uczestników w świat Krainy Lodu w celu odnalezienia Św. Mikołaja. Elza użyje swoją mocy żeby podczas imprezy zaczął padać śnieg a Olaf porwie młodych uczestników do zabaw taneczno ruchowych.
Święta z Madagaskarem
Program animacyjny podczas którego wystąpi nie tylko Św Mikołaj ze Śnieżynką ale również w świątecznym nastroju Król Julian, Lew Alex, Pingwin Kowalski specjalni goście zaproszą do zabaw taneczno ruchowych oraz przeprowadza masę konkursów i quizów.
Akademia Św.Mikołaja
Akademia Św.Mikołaja to doskonałe miejsce, aby pozostawić dziecko pod opieką wykwalifikowanych wychowawców i udać się na świąteczne zakupy. Tutaj można również wspólnie z dzieckiem wziąć udział w świątecznym warsztacie i dobrze się bawić.Nasz Mikołaj oraz jego pomocnicy pracują na co dzień z dziećmi i młodzieżą. W czasie naszego spotkania zorganizują wspaniałe gry i konkursy dla wszystkich uczestników niezależnie od wieku.
Akademia plastyczna Św.Mikołaja
Św. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami zaproszą do zabawy najmłodszych do warsztatowni Mikołaja gdzie będziemy tworzyć ozdoby świąteczne, kartki z życzeniami, prezenty dla najbliższych.
Organizacja Mikołajkowych Imprez dla Dzieci oraz Dorosłych
Mikołaj odwiedza twoich klientów 150 zł /h + 100 zł następna rozpoczęta godzina
Mikołaj niespodziewanie pojawia się w firmie twoich stałych klientów lub kontrahentów. Składa życzenia świąteczne, rozdaje upominki i podkreśla potrzebę dalszej owocnej współpracy.
Świąteczne karaoke
Znakomita zabawa, w której każdy będzie mógł pochwalić się swoim głosem. W repertuarze znajdują się piękne polskie tradycyjne kolędy oraz piosenki o tematyce świątecznej (zarówno polskie jak i zagraniczne). Zapewniamy kompleksową organizację imprezy.
Warunki przyjęcia rezerwacji terminu:
Warunkiem przyjęcia rezerwacji terminu jest przedpłata w wysokości 50 % wartości usługi. Pozostałą część należy przekazać Mikołajowi po zakończonej wizycie lub
dla Państwa wygody istnieje możliwość dokonania opłaty w pełnej wysokości.
Przedpłatę proszę dokonać na nasze konto firmowe
Idea Bank 63 1950 0001 2006 0006 5398 0001 w tytule wpisując numer umowy oraz datę i godzinę wizyty naszego Świętego.

Animacje mikołajkowe organizuje GrupaGB dzięki temu masz pewność że :

– mamy profesjonalne stroje
– gwarantujemy wygodny proces zamawiania wizyty
– 100% pewność że nasz mikołaj dociera do wszystkich dzieci nawet do tych niegrzecznych :)
– nasi Mikołajowie przechodzą profesjonalne szkolenia
– w Wigilię pracują tylko sprawdzeni mikołajowie
– nasi Mikołajowie są regularnie oceniani przez klientów