Warsztaty dla dzieci

war1Organizując specjalne programy animacyjne dla dzieci skupiliśmy się nie tylko na aspekcie zabawy, ale i edukacji. W naszym programie znajdą Państwo czas na rozrywkę i naukę, która w połączeniu z zabawą wcale nie jest nudna! Ponieważ dzieci są bardzo wymagającymi „klientemi”, staraliśmy się urozmaicić nasze działanie tak, by każdy znalazł coś dla siebie.

W ramach programu, oferujemy Państwu:

Warsztaty Eco

podczas których dzieci zapoznają się z podstawowymi zagadnieniami z dziedziny ekologi i planety ziemi. Dowiadują się jak wykonać eko zabawkę. Biorą udział w wielu ekologicznych konkursach drużynowych, jak i indywidualnych. Dodatkowo ozdobią duże kartonowe figury, a nawet zaprojektują stroje i wystąpią w pokazie mody.

Laboratorium małego odkrywcy

w ramach warsztatu oferujemy bezpieczne doświadczenia z zakresu chemii i fizyki. Dzieci będą miały okazje wyhodowania własnego kryształu, stworzenia własnych perfum, przyglądania się eksperymentom z suchym lodem i magicznymi miksturami.

 

Kącik złotego jubilerka

zabawy mające na celu pobudzenie dziecięcej kreatywności. Każdy uczestnik będzie mógł wykonać własnoręcznie biżuterię i breloczki, które będą świetnym prezentem dla bliskiej osoby.

Zostań reporterem

w ramach warsztatów dziennikarskich oferujemy możliwość wcielenia się w pracę reportera i publikacji w naszej gazetce. Pamiątkowe wydanie otrzymuje każde dziecko na koniec warsztatów.

Warsztaty plastyczne 

podczas których dzieci zapoznają się z różnymi technikami plastycznymi. Nie tylko malujemy, wycinamy i ozdabiamy, głównie tworzymy małe dzieła sztuki.

Tęczowe nutki 

to warsztaty dotyczące muzyki i tańca. Tutaj znajdą Państwo karaoke, zabawy taneczno- ruchowe oraz tworzenie układów tanecznych z animatorami.

11796387_1476852155941687_4891081503777030190_nKącik kosmetyczny

tutaj każda piękność zmienia się w małą miss( fryzurę oraz makijaż wykonujemy za zgodą rodziców). W ramach warsztatu oferujemy profesjonalną sesję fotograficzną.

Gustaw podróżuje

są to warsztaty geograficzne w ramach których zapoznajemy dzieci z różnymi kulturami, językami i historią danych państwa. Z każdego państwa wybieramy cechy charakterystyczne. Godzina warsztatów dotyczy jednego państwa oraz nauki podstawowych zwrotów.

Jak wyciągnąć królika z kapelusza

to cykl magicznych warsztatów dla najmłodszych. Każde z dzieci otrzymuje magiczny zestaw, który uczy podstawowych zasad iluzji.

Warsztaty GRAFFITI

Celem proponowanych zajęć jest przede wszystkim rozwój u dzieci i młodzieży zdolności twórczych, zwiększenie poczucia własnej wartości, wyćwiczenie umiejętności współpracy w grupie oraz poznanie różnych metod i środków wyrażania uczuć i emocji. Tego typu zajęcia pozwalają na uatrakcyjnienie dzieciom wolnego czasu oraz jest alternatywą do dotychczasowych sposobów jego spędzania.
Oprócz funkcji rozwijającej zainteresowania zajęcia graffiti pełnią także rolę terapeutyczną, profilaktyczną oraz wychowawczo-edukacyjną.
Zajęcia obejmują naukę rysowania, komponowania kształtów liter, zastosowanie kolorystyki, ale także uczą współpracy w grupie, pozawerbalnego komunikowania się, wyrażania emocji w dopuszczalny społecznie sposób, kreatywności, twórczego myślenia, empatii, wiary we własne możliwości, a tym samym wzrostu poczucia własnej wartości.
Dostarczają także nowych alternatywnych form aktywności, a poprzez przekazywane w trakcie zajęć treści spełniają rolę wychowawczo-edukacyjną zwracając uwagę na właściwe wzorce funkcjonowania w społeczeństwie.

Jesteśmy w stanie przygotować każdą imprezę tematyczną, jaką sobie Państwo zażyczą. Jesteśmy bardzo elastyczni i możemy opracować scenariusz na specjalne Państwa życzenie.

  • Zapraszamy do współpracy.
  • Kontakt : tel: 506-807-441 e-mail: biuro@grupagb.pl