Warsztaty dla dzieci

war1Organizując specjalne programy animacyjne dla dzieci skupiliśmy się nie tylko na aspekcie zabawy, ale i edukacji. W naszym programie znajdą Państwo czas na rozrywkę i czas na naukę, która w połączeniu z zabawą nie staje się nudna. Ponieważ dzieci są bardzo wymagającym „klientem”, staraliśmy się urozmaicić nasz program tak by każdy znalazł coś dla siebie.

W ramach programu, oferujemy Państwu:

Warsztaty Eco

podczas których dzieci zapoznają się z podstawowymi zagadnieniami z dziedziny ekologi i planety ziemi. Dowiadują się jak wykonać eko zabawkę.Dodatkowo przygotowaliśmy duże kartonowe figury, które dzieci ozdabiają.

Laboratorium małego odkrywcy

w ramach warsztatu oferujemy bezpieczne doświadczenia z zakresu chemii, fizyki. Dzieci będą miały okazje wyhodowania własnego kryształu,stworzenia własnych perfum.

 

Kącik złotego jubilerka

to nic innego jak możliwość pobudzenia dziecięcej kreatywności. Każde dziecko będzie mogło zrobić własnoręcznie biżuterię, breloczki, które będą świetnym prezentem dla bliskiej osoby.

Zostań reporterem

ramach warsztatów dziennikarskich oferujemy możliwość wcielenia się w pracę reportera i publikacji w naszej gazetce. Pamiątkowe wydanie otrzymuje każde dziecko na koniec warsztatów.

Warsztaty plastyczne 

podczas których dzieci zapoznają się z różnymi technikami plastycznymi. Nie tylko malujemy, wycinamy i ozdabiamy, głównie tworzymy małe dzieła sztuki.

Tęczowe nutki 

to warsztaty dotyczące muzyki, tańca. Tutaj znajdą Państwo karaoke, zabawy taneczno- ruchowe.

11796387_1476852155941687_4891081503777030190_nKącik kosmetyczny

tutaj każda piękność zmienia się w małą miss( fryzurę oraz makijaż wykonujemy za zgodą rodziców). W ramach warsztatu oferujemy profesjonalną sesję fotograficzną.

Gustaw podróżuje

są to warsztaty geograficzne w ramach których zapoznajemy dzieci z różnymi kulturami, językami i historią danych państwa. Z każdego państwa wybieramy cechy charakterystyczne. Godzina warsztatów dotyczy jednego państwa oraz nauki podstawowych zwrotów.

Jak wyciągnąć królika z kapelusza

to cykl magicznych warsztatów dla najmłodszych. Każde z dzieci otrzymuje magiczny zestaw, który uczy podstawowych zasad iluzji.

Warsztaty GRAFFITI

Celem proponowanych zajęć jest przede wszystkim rozwój u dzieci i młodzieży zdolności twórczych, zwiększenie poczucia własnej wartości, wyćwiczenie umiejętności współpracy w grupie oraz poznanie różnych metod i środków wyrażania uczuć i emocji. Tego typu zajęcia pozwalają na uatrakcyjnienie dzieciom wolnego czasu oraz jest alternatywą do dotychczasowych sposobów jego spędzania.
Oprócz funkcji rozwijającej zainteresowania zajęcia graffiti pełnią także rolę terapeutyczną, profilaktyczną oraz wychowawczo-edukacyjną.
Zajęcia obejmują naukę rysowania, komponowania kształtów liter, zastosowanie kolorystyki, ale także uczą współpracy w grupie, pozawerbalnego komunikowania się, wyrażania emocji w dopuszczalny społecznie sposób, kreatywności, twórczego myślenia, empatii, wiary we własne możliwości, a tym samym wzrostu poczucia własnej wartości.
Dostarczają także nowych alternatywnych form aktywności, a poprzez przekazywane w trakcie zajęć treści spełniają rolę wychowawczo-edukacyjną zwracając uwagę na właściwe wzorce funkcjonowania w społeczeństwie.

Jesteśmy w stanie przygotować każdą imprezę tematyczną, jaką sobie Państwo zażyczą. Jesteśmy bardzo elastyczni i możemy opracować scenariusz na specjalne Państwa życzenie.

  • Zapraszamy do współpracy.
  • Kontakt : tel: 506-807-441 e-mail: biuro@grupagb.pl