Fotobudka

Fotobudka i Lustro Selfie Mirror Wrocław Fotobudka i Lustro Selfie Mirror


Urozmaicimy każdą imprezę oraz zapewnimy uczestnikom wiele radości i śmiechu. Dzięki niej Ty i Twoi goście wykonacie serię nietuzinkowych zdjęć. Fotobudka uwieczni wesołe chwile, a przede wszystkim sprawi, że po imprezie zostanie wspaniała pamiątka.

Zamów Lustro Selfie Mirror lub Fotobudkę, które w ciekawy sposób uatrakcyjnią Twoje przyjęcie. Państwa goście otrzymują do dyspozycji nielimitowaną liczbę zdjęć, walizkę pełną zabawnych gadżetów : peruki, maski, okulary, wąsy czy kapelusze oraz stałą opiekę animatora, który zadba o sprawny przebieg wydarzenia.

 

Fotobudka i Lustro Selfie Mirroreventy Gdańsk Trójmiasto

 

 

Obsługujemy: wesela, festyny, pikniki rodzinne, imprezy plenerowe, szkolne, przedszkolne, imprezy tematyczne, imprezy integracyjne, wieczory panieńskie.

Podczas fotobudkowej zabawy mogą pojawić się również nasze bajkowe maskotki które umilą wspólną zabawę.

Nad wszystkim czuwać będzie przeszkolony animator. To osoba świetnie przygotowana do swojej roli, cechująca się wysoką kulturą osobistą i poczuciem humoru, który gwarantuje wysoki poziom zabawy. Animator zapewni nie tylko właściwe funkcjonowanie sprzętu, ale również zatroszczy się o gości i stworzy niepowtarzalną atmosferę, dzięki której impreza na długo pozostanie w pamięci.

Fotobudka i Lustro Selfie MirrorFotobudka na event lub studniówkę zapewni uczestnikom wiele radości, śmiechu i szampańskiej zabawy! Dzięki niej Ty i Twoi goście wykonacie wiele niezapomnianych zdjęć. Fotobudka uwieczni wesołe chwile, rozkręci przyjęcie, a przede wszystkim sprawi, że po każdej imprezie zostanie wspaniała pamiątka!

Fotobudka na wesele to rozwiązanie dla osób szukających wyróżniającej się atrakcji i chcących zapewnić gościom wyśmienitą zabawę. Po skończonym przyjęciu Para Młoda otrzymuje album ze zdjęciami i dostęp do prywatnej galerii internetowej.

Magic Mirror to eleganckie i stylowe 60 calowe lustro, a jednocześnie zaawansowana technologicznie atrakcja. Na powierzchni interaktywnego lustra podpisujesz swoje zdjęcie, dodajesz emotikonkę i po chwili otrzymujesz wysokiej jakości wydruk, w wybranym przez Ciebie formacie! Możesz również tworzyć animowane GIF-y i dzielić się wrażeniami z szalonej imprezy w social mediach. Samo korzystanie z magicznej fotobudki jest niezwykle proste, dzięki animacjom z napisami, które pełnią rolę przewodnika i zachęcają do aktywnego pozowania do zdjęć.

Naszą ofertę dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta.

Zapraszamy do kontaktu :
tel: 506-807-441 e-mail : biuro@grupagb.pl

Działamy na terenie woj. dolnegośląskiego oraz pomorza

Zapoznaj się z naszą oferta pakietową na wesele