Animacje dla dzieci

Organizując specjalne programy animacyjne dla dzieci skupiliśmy się nie tylko na aspekcie zabawy, ale i edukacji. W naszym programie znajdą Państwo czas na rozrywkę i czas na naukę, która w połączeniu z zabawą nie staje się nudna. Ponieważ dzieci są bardzo wymagającym „klientem”, staraliśmy się urozmaicić nasz program tak by każdy znalazł coś dla siebie.

Elementy każdego programu dostosujemy do określonego wieku dzieci. Zapewniamy specjalną dekorację, potrzebne rekwizyty, oprawę muzyczną i wszystko inne co będzie nam potrzebne podczas zabawy.

Nasz zespół animatorów to ludzie młodzi, chętni do gier i zabaw z dziećmi. Posiadają doświadczenie, czego najlepszym dowodem są uśmiechnięte miny dzieci i rodziców. Kładziemy duży nacisk na ruch dzieci, staramy się aby aktywnie uczestniczyły w każdej zabawie. W ramach prowadzonych animacji oferujemy również zabawy tematyczne.

Przykładowe zabawy tematyczne :

DSC00068

1. „W Krainie Lodu z Królową i Olafem”

Program skierowany do wszystkich małych fanów bajki „Kraina lodu”. Mnóstwo zabaw i animacji z Królową Lodu oraz bałwankiem Olafem. Podczas zabawy solenizant oraz goście będą mieli okazję stworzyć własnego Olafa czy poczuć jak Elsa, Anna i Kristof! Oprócz zabaw wg specjalnie opracowanego scenariusza rodem z Krainy Lodu dzieci zostaną pomalowane w tej samej tematyce. W zależności od pogody oraz miejsca organizacji imprezy proponujemy także efektowny pokaz ogromnych baniek mydlanych oraz zamykanie uczestników zabawy w wielkiej bańce mydlanej.

2. „Zabawa z szalonymi ptaszorami”

Program skierowany do fanów popularnej serii Angry Birds. Podczas tej wyjątkowej imprezy, dzieci będą miały okazję rozwalać gniazda innych ptaszorów, zagrać w „dwa ognie” przy pomocy wściekłych bohaterów, namalować na buźce wizerunek ulubionego ptaszka, czy uwolnić na czas uwięzione Angry Birds’y! Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia wyjątkowej piniaty z podobizną wybranego bohatera. W zależności od pogody oraz miejsca organizacji imprezy proponujemy także efektowny pokaz ogromnych baniek mydlanych oraz zamykanie uczestników zabawy w wielkiej bańce mydlanej.

minion3. „Zabawy z Minionkiem”

Program jest prowadzony przez Minionka. Proponujemy aktywne spędzanie czasu podczas zabaw z Minionkiem, mega twister, szalone Minionkowe zabawy zapewnią masę atrakcji dla uczestników. Proponujemy również malowanie twarzy oraz naukę modelowania balonów. W zależności od pogody oraz miejsca organizacji imprezy proponujemy także efektowny pokaz ogromnych baniek mydlanych oraz zamykanie uczestników zabawy w wielkiej bańce mydlanej.

4. „Sid Leniwiec z Epoki Lodowcowej zaprasza do szalonej zabawy”

Program prowadzony jest przez Sida Leniwca który zabierze wasze pociechy w szaloną wyprawę pełną przygód. Proponujemy również malowanie twarzy oraz naukę modelowania balonów. W zależności od pogody oraz miejsca organizacji imprezy proponujemy także efektowny pokaz ogromnych baniek mydlanych oraz zamykanie uczestników zabawy w wielkiej bańce mydlanej.

5. „Zabawy z Królem Julianem”

Program prowadzony jest przez Króla Juliana który zabierze wasze pociechy w szaloną wyprawę pełną przygód podczas której uczestnicy spotkają Lwa Alexa, Pingwina Kowalskiego oraz Zebrę Marti. Proponujemy również malowanie twarzy oraz naukę modelowania balonów. W zależności od pogody oraz miejsca organizacji imprezy proponujemy także efektowny pokaz ogromnych baniek mydlanych oraz zamykanie uczestników zabawy w wielkiej bańce mydlanej.

6. „Zabawy ze Shrekiem i Fioną”

Program jest prowadzony przez Shreka oraz Fionę. Proponujemy aktywne spędzanie czasu podczas zabaw taneczno – ruchowych z Fioną i Shrekiem, turniej mega jengi pod nadzorem Fiony, nauka przez Shreka tworzenia balonowych zwierzątek i dekoracji oraz na sam koniec Shreko olimpiada strzel bramkę Shrekowi i wygraj ogrowy medal. Proponujemy również malowanie twarzy oraz naukę modelowania balonów. W zależności od pogody oraz miejsca organizacji imprezy proponujemy także efektowny pokaz ogromnych baniek mydlanych oraz zamykanie uczestników zabawy w wielkiej bańce mydlanej.

7. „Pobrykaj z tygrysem”

Program prowadzony jest przez tygrysa który zabierze wasze pociechy w szaloną tygrysią przygodę będą tańce będą podskoki oraz tygryskowe kalambury. Proponujemy również malowanie twarzy oraz naukę modelowania balonów. W zależności od pogody oraz miejsca organizacji imprezy proponujemy także efektowny pokaz ogromnych baniek mydlanych oraz zamykanie uczestników zabawy w wielkiej bańce mydlanej.

DSC009108. „Na tropie ze Scooby Doo”

Program prowadzony jest przez naszego sympatycznego pieska Scooby Doo. Podczas urodzin wasze pociechy będą poszukiwać zagubionych przedmiotów oraz rozwiązywać zagadki detektywistyczne dodatkowo tor przeszkód ze Scooby Doo oraz zabawy taneczne. Proponujemy również malowanie twarzy oraz naukę modelowania balonów. W zależności od pogody oraz miejsca organizacji imprezy proponujemy także efektowny pokaz ogromnych baniek mydlanych oraz zamykanie uczestników zabawy w wielkiej bańce mydlanej.

9. „Plac budowy z Bobem budowniczym”

Program prowadzony jest przez naszego Boba budowniczego który waszym pociechą udostępnia ponad 300 mega klocków z których wybudują mega konstrukcję. Podczas imprezy wybudujemy mega domo, wieżę oraz inne mega konstrukcje, uczestnicy otrzymują certyfikat inżyniera budowniczego wystawionego przez naszego Boba. Proponujemy również malowanie twarzy oraz naukę modelowania balonów. W zależności od pogody oraz miejsca organizacji imprezy proponujemy także efektowny pokaz ogromnych baniek mydlanych oraz zamykanie uczestników zabawy w wielkiej bańce mydlanej.

10. „Zabawy z Sidem Leniwcem z Epoki Lodowcowej”

Program prowadzony jest przez Sida Leniwca który zabiera dzieciaki podczas imprezy do Epoki Lodowcowej. Napotykają się na różne problemy i śmieszne sytuacje które muszą wspólnie rozwiązać. Uczy dzieci skręcać lodowe potworki z baonów.W zależności od pogody oraz miejsca organizacji imprezy proponujemy także efektowny pokaz ogromnych baniek mydlanych oraz zamykanie uczestników zabawy w wielkiej bańce mydlanej.

tygrys11. „Bal księżniczek”

Program skierowany w głównej mierze do dziewczynek. Podczas zabawy solenizant oraz goście poczują jak prawdziwe księżniczki i książęta na zamkowym balu. W programie prowadzonym przez animatorów w kolorowym przebraniu proponujemy atrakcyjne zabawy i konkursy, a dodatkowo: wykonanie koron dla księżniczek, nauka krótkiego układu tanecznego, malowanie twarzy w bajkowe wzory. W zależności od pogody oraz miejsca organizacji imprezy proponujemy także efektowny pokaz ogromnych baniek mydlanych oraz zamykanie uczestników zabawy w wielkiej bańce mydlanej.

12. „W poszukiwaniu pirackiego skarbu”

Podczas zabawy Twoje dziecko i Jego goście w towarzystwie animatorów przebranych za piratów, przeniosą się w magiczny świat zabaw i przeżyją niepowtarzalną przygodę. Dzieci wybiorą się na wyspę skarbów, do której doprowadzą ich fantastyczne, specjalnie na tę okazję przygotowane animacje. Wybrane zabawy kończyć będą się przygotowaniem pirackiej mikstury, która wskaże drogę do szukania skarbu. Każdy uczestnik zostanie pasowany na pirata, a ochotnicy dostaną piracką opaskę na oko. Prócz tego solenizant dodatkowo otrzyma pirackie nakrycie głowy. W programie poza wieloma zabawami proponujemy także malowanie twarzy oraz wykonanie pirackich szabli z balonów. W zależności od pogody oraz miejsca organizacji imprezy proponujemy także efektowny pokaz ogromnych baniek mydlanych.

13. „W indiańskiej wiosce”

DSC01072

Program skierowany zarówno do dziewczynek, jak i chłopców. Podczas zabawy Twoje dziecko i Jego goście przekonają się jak wygląda dzień spędzony w indiańskiej wiosce. Na początek Solenizant w uroczysty sposób zostanie udekorowany pióropuszem. Wszyscy goście zaproszeni zostaną do nauki plemiennego tańca, po którym Wódz przystąpi do malowania twarzy w indiańskie wzory. Każdy mały Indianin będzie miał okazję wykonać magiczny amulet. Dzieci czeka wiele fantastycznych przygód i niezapomnianych wrażeń. W zależności od pogody oraz miejsca organizacji imprezy proponujemy także efektowny pokaz ogromnych baniek mydlanych oraz zamykanie uczestników zabawy w wielkiej bańce mydlanej.

14. „Trening komandosów”

Program skierowany w głównej mierze do odważnych chłopców i dziewczynek. Podczas zabawy solenizant oraz goście poczują jak prawdziwi komandosi trenowani przez wojskowych sierżantów. W programie prowadzonym przez animatorów przebranych w stroje żołnierskie proponujemy masę atrakcyjnych zabaw i konkursów w tematyce wojskowej, takich jak: rozbrajanie bomby, rzut granatem do celu, czołganie się między przeszkodami, malowanie twarzy w wojskowe wzory.

15. „Superbohaterowie”

Program w głównej mierze skierowany do chłopców- fanów Spidermana i Batmana. Podczas zabawy dzieci będą miały okazję sprawdzić swoje umiejętności w teście na Superbohatera, który zakończy się uroczystym wręczeniem medali. Oprócz tego w programie stylizacja na ulubioną postać (malowanie buzi, elementy stroju, tatuaże), quiz sprawdzający wiedzę dzieciaków o Spidermanie, czy Batmanie, wykonanie tajemniczej misji oraz wiele zabaw i konkursów nawiązujących do tematyki.

DSC0090416. „My Little Pony”

Program skierowany w głównej mierze do małych wielbicielek popularnej serii My Little Pony-Equestria Girls. W programie : doplatanie kolorowych warkoczyków, wykonanie bransoletek przyjaźni, nauka tańca do tytułowej piosenki i wiele, wiele innych. Dodatkowo każda uczestniczka zabawy zostanie wystylizowana na wybraną bohaterkę! W zależności od pogody oraz miejsca organizacji imprezy proponujemy także efektowny pokaz ogromnych baniek mydlanych oraz zamykanie uczestników zabawy w wielkiej bańce mydlanej.

17. „Dyskoteka małego człowieka”

Zorganizujemy szaloną dyskotekę podczas której przeprowadzimy różne konkursy i zabawy, możemy również urządzić dyskotekę tematyczną oraz karaoke. W programie poza wieloma zabawami proponujemy także malowanie twarzy oraz zamykanie uczestników zabawy w wielkiej bańce mydlanej.

18. „Bąbelkowy świat”

Program skierowany jest dla najmłodszych jak i dużych dzieci które uwielbiają zabawę bańkami mydlanymi. Podczas urodzin gwarantowana świetna zabawa i wiele baniek mydlanych od mega bańki po zamykanie uczestników w bańce mydlanej :)

IMG_0290

19. „Szalone przyjęcie”

Przyjęcie prowadzone jest przez animatorów w śmiesznym, kolorowym przebraniu. Proponowany program przepełniony jest wspaniałą zabawą połączoną z animacjami muzycznymi. Podczas wielu zabaw i konkursów zapraszamy także dzieci do szaleństw z kolorową chustą animacyjną oraz z tęczowymi tunelami. Proponujemy również malowanie twarzy oraz naukę modelowania balonów.

Proponujemy również szereg atrakcji dodatkowych :
– malowanie twarzy
– balonowe zoo
– balonowe show
– pokazy wielkich baniek mydlanych
– zamykanie w mega bańce mydlanej
– mini place zabaw
– wytwornicę śniegu
– wytwornicę baniek mydlanych.

Posiadamy również profesjonalne nagłośnienie.

Po zakończonej zabawie na pewno nie pozostawimy po sobie bałaganu! Zaproś nas, a nie będziesz musiał się niczym martwić.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt : tel: 506-807-441 e-mail: biuro@grupagb.pl